Cookie Consent by Privacy Policies website

Na stiahnutie

Logotypy Rusínskeho festivalu

Stiahnite si oficiálne logotypy Rusínskeho festivalu a použite ich na propagáciu tejto jedinečnej kultúrnej udalosti. Naša sada logotypov je optimalizovaná pre digitálne médiá, čo zabezpečí, že váš obsah bude vyzerať profesionálne a zároveň podporí rozpoznateľnosť našej značky.

Pre tlačové účely prosím kontaktujte náš tím na s detailmi vášho projektu.

Logo

Press kit a plagát

Získajte komplexný press kit Rusínskeho festivalu, ktorý zahŕňa tlačové správy a bannery pripravené na zdieľanie vo vašich digitálnych kanáloch. Tento nástroj je navrhnutý, aby vám poskytol všetky potrebné informácie a materiály na propagáciu našej kultúrnej udalosti. Pre individuálne požiadavky alebo získanie plagátov pre tlač, neváhajte kontaktovať našich kolegov.

Vytvárajte spojenie medzi vašimi čitateľmi a Rusínskym festivalom s materiálmi na stiahnutie, ktoré sú navrhnuté tak, aby odrážali bohatú kultúru a tradície Rusínov na Slovensku. Navštívte náš web a staňte sa súčasťou tejto nezabudnuteľnej udalosti.

Na stiahnutie

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Facebook: Rusínsky festival
Instagram: Rusínsky festival
Youtube: Rusínsky festival
12 ročníkov
FESTIVALU
7 dní
KULTÚRNYCH PODUJATÍ
vyše 15 000
NÁVŠTEVNÍKOV
46 krajín
ONLINE PRENOSY

Objavte jedinečný svet rusínskej kultúry na Slovensku!

Rusínsky festival je oslavou bohatého rusínskeho dedičstva, ktoré prináša živé vystúpenia, výstavy a prednášky obohacujúce poznanie rusínskej kultúry. Ponorte sa do autentického prostredia plného tradičnej hudby, tanca, výtvarného umenia a remesiel, ktoré ožívajú v srdci Slovenska. Užite si nezabudnuteľnú atmosféru plnú farieb, zvukov a autentických chutí spolu s rodinou a priateľmi.

Staňte sa súčasťou tejto jedinečnej kultúrnej udalosti, kde sa môžete stretnúť s umelcami, naučiť nové zručnosti a vytvoriť si nezabudnuteľné spomienky. Rusínsky festival je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí hľadajú inšpiráciu v autentickom umení a kultúrnych tradíciách. Nechajte sa pohltiť krásou rusínskej kultúry a objavte jej bohatstvo a rozmanitosť na Slovensku.

Rusínsky festival je ideálnym miestom pre stretnutia s priateľmi, získavanie nových zručností a tvorbu nezabudnuteľných spomienok, poskytujúc inšpiráciu z autentickej rusínskej kultúry a tradícií.

Ponorte sa do sveta tradičnej hudby, tanca, umenia a remesiel, ktorý vytvára nezabudnuteľnú atmosféru plnú farieb a zvukov.

Ďakujeme za podporu

#
#
#
# #

Miesta podujatí festivalu