Cookie Consent by Privacy Policies website

E-shop

Objavte jedinečné propagačné predmety Rusínskeho festivalu dostupné teraz na našom novom partnerskom eshope!

Ponúkame širokú paletu produktov, vrátane tričiek pre deti, dámy a pánov, štýlové nákrčníky, šiltovky a mikiny, všetky zdobené logom a témou našeho festivalu.

E-shop Rusínsky festival

Každý nákup prispieva k propagácii Rusínskeho festivalu a je realizovaný v spolupráci s naším partnerom, firmou RTS REKLAMA, ktorá zabezpečuje celý proces od objednávky až po doručenie.

Fázy predaja

  1. 22. apríla - 15. mája 2024
  2. 24. mája - 26. mája 2024
  3. 27. mája - 24. júna 2024

Mimoriadny príjem a vybavovanie objednávok aj počas konania festivalu v termíne 24. - 26. mája 2024!

Objednávky mimo termínu konania festivalu sú vybavované každý pondelok a stredu do 12:00.

Neváhajte a oživte svoj šatník s kúskami rusínskej kultúry a tradíciami!

E-shop

Stránka partnera

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Facebook: Rusínsky festival
Instagram: Rusínsky festival
Youtube: Rusínsky festival
12 ročníkov
FESTIVALU
7 dní
KULTÚRNYCH PODUJATÍ
vyše 15 000
NÁVŠTEVNÍKOV
46 krajín
ONLINE PRENOSY

Objavte jedinečný svet rusínskej kultúry na Slovensku!

Rusínsky festival je oslavou bohatého rusínskeho dedičstva, ktoré prináša živé vystúpenia, výstavy a prednášky obohacujúce poznanie rusínskej kultúry. Ponorte sa do autentického prostredia plného tradičnej hudby, tanca, výtvarného umenia a remesiel, ktoré ožívajú v srdci Slovenska. Užite si nezabudnuteľnú atmosféru plnú farieb, zvukov a autentických chutí spolu s rodinou a priateľmi.

Staňte sa súčasťou tejto jedinečnej kultúrnej udalosti, kde sa môžete stretnúť s umelcami, naučiť nové zručnosti a vytvoriť si nezabudnuteľné spomienky. Rusínsky festival je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí hľadajú inšpiráciu v autentickom umení a kultúrnych tradíciách. Nechajte sa pohltiť krásou rusínskej kultúry a objavte jej bohatstvo a rozmanitosť na Slovensku.

Rusínsky festival je ideálnym miestom pre stretnutia s priateľmi, získavanie nových zručností a tvorbu nezabudnuteľných spomienok, poskytujúc inšpiráciu z autentickej rusínskej kultúry a tradícií.

Ponorte sa do sveta tradičnej hudby, tanca, umenia a remesiel, ktorý vytvára nezabudnuteľnú atmosféru plnú farieb a zvukov.

Ďakujeme za podporu

#
#
#
# #

Miesta podujatí festivalu